Nové webové stránky

Dne 18.2.2011 byla spuštěna webová prezentace s vlastní doménou www.pshsound.cz. Jde nám hlavně o to informovat o naší firmě a jejích službách co nejširší veřejnosti. Stránky Vás budou plně informovat o službách, produktech a novinkách z firmy PSH Sound – ozvučení & osvětlení a o jejích aktivitách. Účel byl vytvořit přehlednou webovou prezentaci, čehož jsme celkem dosáhli, ale i přesto jestli máte nějaké nápady na vylepšení stránek, pište administrátorovi: marekneufus@gmail.com.

Prezentace běží na bázi jednoho z nejznámějších a celosvětově nejvíce uznávaných redakčních systému – WordPress. Aktuálně se s vysokou aktivitou pracuje na zviditelnění webu ve vyhledávačích – hlavně Seznam.cz a Google. Jsem si jist, že nebude dlouho trvat a naleznete nás pod heslem ozvučení na těch nejpřednějších příčkách., jelikož se snažíme získat co nejvíce zpětných odkazů a to nejen z výměny odkazů mezi různými webovými stránkami, ale také pomocí katalogů stránek.

nové logo PSH Sound

nově upravené firemní logo

Společně s webovou prezentací bylo mírně upraveno a navrženo nové firemní logo, které v blízkých dobách bude viditelné na všech námi technicky zajištěných akcí. Jsme schopni poskytnou prvotřídní zvukovou i světelnou techniku včetně její obsluhy. Více informací naleznete na těchto webových stránkách, nebo pište na pshsound@seznam.cz, či telefonicky na 737706054.

K tomuto článku nejsou povoleny komentáře.


Powered by WordPress | Visit www.PalmPreBlog.com for Palm Pre Deals | Thanks to iFreeCellPhones.com T-Mobile Phones, MMORPG and Fat burning furnace review