Rok 2017 – 20 let na českém trhu

V příštím roce oslaví naše firma oficiálně 20 let působení na českém trhu.


Díky několika zvukovým systémům té nejvyšší kvality  jsme schopni zajistit právě i Vaši akci.

Pro více informací stačí nezávazně napsat na mail pshsound@seznam.cz, nebo zavolat na 737706054. Vše záleží na domluvě.

Připravovaný program pro rok 2017 je z velké části nasmlouván a to hlavně díky již 13ti leté  spolupráci s benešovskou rockovou  skupinou Keks.

Tým našich techniků jste mohli v minulých letech spatřit na mnoha místech téměř po celých Čechách.Nedílnou součástí je právě Keks, kterou kompletně technicky zajišťujeme. 

Pro příští rok naše firma připravila několik novinek v oblasti ozvučení.Zakoupili jsme nové reproboxy od KV2 audio serie ES1,0. Dále disponujeme reproboxy serie Fussion 3000 od firmy Mackie. Jsou to nejvýkonnější modely Mackie z vývojové dílny pana Jiřího Krampery, který je pro fyrmu Mackie navrhoval. V podstatě jsou všechny tyto boxy typu „POINT SOURCE“

Dále používáme reproboxy Dynacord Cobra TOP4, které se osvědčily jako velice univerzální reproboxy se širokou vyzařovací charakteristikou, velkým akustickým tlakem a věrným přenosem.

Basové boxy používáme od firmy Mackie serie Fussion model SA1800 v pasivní verzi poháněné výkonovými zesilovači GISEN – FP14000.Tyto zesilovače posouvají zvukové a výkonové možnosti ještě dál, než doposud. Cílem bylo zkvalitnění přenášeného zvukového spektra v co největší věrnosti přenesení signálu a v potřebném dynamickém rozsahu.

Výkonový zesilovač 4 x 2500W – FP10000Q

Pro řízení monitorových cest používáme procesor fyrmy SABINE NAV 8800en a equalizer Alesis DEQ830.

Náš tým můžete vídat ve firemních tričkách.

návrhy firemních triček PSH Sound

Pokud potřebujete na  profesionální úrovni technicky zajistit Váš koncert, festival, Městské slavnosti či módní přehlídku, firemní prezentaci nebo rockový koncert, taneční zábavu nebo sportovní akci, kontaktujte nás na pshsound@seznam.cz nebo volejte na 737706054. Budeme se maximálně snažit, aby si všichni návštěvníci z Vašich akcí odnesli jen pozitivní zážitky a kladné dojmy.

 Váš tým PSH Sound

K tomuto článku nejsou povoleny komentáře.


Powered by WordPress | Visit www.PalmPreBlog.com for Palm Pre Deals | Thanks to iFreeCellPhones.com T-Mobile Phones, MMORPG and Fat burning furnace review